lítání

2. listopadu 2014 v 1:59 | stanislav |  sny
zdálo se mi o lítání, letadélko s několika málo sedadly bylo vypuštěno z gumového praku, posádka věčně remcala, let však probíhal bez zádrhelů, po přistání se běhalo bludištěm a mladý hoch se měl stát vrahem všech a měl být korunován na krále labyrintu i přes svou dozajista nevyspělou letoru mladistvého delikventa...
odlet z této zneklidňující oblasti byl odložen a všichni se zachumlali pod peřinu.

Jen tak zbůhdarma

zakomponuj ty svý podivně znejisťující komplexy, co tu rašej jako houby v černobylskejch lesích, nějak nechladně nepořádkumilovně do egonevycentrovaný struktůry svejch již opotřebovanejch nervovejch drah, rádo by se zvolalo zde, kde místo šumivé síly lesů notně vrávoraj opilci a jiné zhůvěřilosti potácí se ve větru, vše spojeno nepochybně sítí oskar tele nova blesk s úpadkem strašnické planiny.

a jaký komplexy? je mezi nima i pozitivní mateřskej a pozitivní otcovskej? nebo negativně hozenej je některej z nich? a neni v podstatě větších muk vydrápat se z laskavýho lůna, než bejt vržen tebe potvrzující silou nedirektivně vůči tobě naladěné rodiny do dalších nástrah bytí, rovná se nemít v makovici guláš a kynuté duchny pruhované?

a co je lepší? tlumit stále rozkmitanou konstelaci pod nad a jiných já nejá ty my či dalších fantazijních kousků psýchy a být pak zjevně unaven a neschopen delší akce, žádající si člověka celého, či zcela bez debatování o tom "proč" prožívat věčný výkruty mezi skepsí a jásavým pobytem, což v důsledku nervstvo vytluče takovým způsobem, že nezbyde nic jiného než se vypnout? z á se stává bé a z bé vznikne á, ovšem to nesmí svádět k odevzdanosti a bezvýchodnému nepřijímání kterékoliv varianty, dalo by se si poradit...

a ta babička ukazuje fotku vnoučka z Austrálie a ten pán tak hezky škemrá, že ani onen tydýtek, jenž měl být řádně proplesknut, nedožije se přislíbené sladké pomsty za své do nebe volající kverulantství a snahu potupit tvou osobu na vyšších místech, vždyť i pani vedoucí, která ví své, se i tak jaksi tváří, že chápe tvůj mírně pokleslý smysl pro humor, když se těm vejrum pošklebuješ... ovšem asi má strach oprávněný o kvalitu tebou poskytovaných služeb, což může být i kýmsi chybně uvažujícím vysvětleno jako sabotage, od čehož se odvozují různé pušprnágle prémie fuč a jiné taškařice bohapustně materielní.

24. 6. 2004
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama