sny

lítání

2. listopadu 2014 v 1:59 | stanislav
zdálo se mi o lítání, letadélko s několika málo sedadly bylo vypuštěno z gumového praku, posádka věčně remcala, let však probíhal bez zádrhelů, po přistání se běhalo bludištěm a mladý hoch se měl stát vrahem všech a měl být korunován na krále labyrintu i přes svou dozajista nevyspělou letoru mladistvého delikventa...
odlet z této zneklidňující oblasti byl odložen a všichni se zachumlali pod peřinu.

Jen tak zbůhdarma

zakomponuj ty svý podivně znejisťující komplexy, co tu rašej jako houby v černobylskejch lesích, nějak nechladně nepořádkumilovně do egonevycentrovaný struktůry svejch již opotřebovanejch nervovejch drah, rádo by se zvolalo zde, kde místo šumivé síly lesů notně vrávoraj opilci a jiné zhůvěřilosti potácí se ve větru, vše spojeno nepochybně sítí oskar tele nova blesk s úpadkem strašnické planiny.

a jaký komplexy? je mezi nima i pozitivní mateřskej a pozitivní otcovskej? nebo negativně hozenej je některej z nich? a neni v podstatě větších muk vydrápat se z laskavýho lůna, než bejt vržen tebe potvrzující silou nedirektivně vůči tobě naladěné rodiny do dalších nástrah bytí, rovná se nemít v makovici guláš a kynuté duchny pruhované?

a co je lepší? tlumit stále rozkmitanou konstelaci pod nad a jiných já nejá ty my či dalších fantazijních kousků psýchy a být pak zjevně unaven a neschopen delší akce, žádající si člověka celého, či zcela bez debatování o tom "proč" prožívat věčný výkruty mezi skepsí a jásavým pobytem, což v důsledku nervstvo vytluče takovým způsobem, že nezbyde nic jiného než se vypnout? z á se stává bé a z bé vznikne á, ovšem to nesmí svádět k odevzdanosti a bezvýchodnému nepřijímání kterékoliv varianty, dalo by se si poradit...

a ta babička ukazuje fotku vnoučka z Austrálie a ten pán tak hezky škemrá, že ani onen tydýtek, jenž měl být řádně proplesknut, nedožije se přislíbené sladké pomsty za své do nebe volající kverulantství a snahu potupit tvou osobu na vyšších místech, vždyť i pani vedoucí, která ví své, se i tak jaksi tváří, že chápe tvůj mírně pokleslý smysl pro humor, když se těm vejrum pošklebuješ... ovšem asi má strach oprávněný o kvalitu tebou poskytovaných služeb, což může být i kýmsi chybně uvažujícím vysvětleno jako sabotage, od čehož se odvozují různé pušprnágle prémie fuč a jiné taškařice bohapustně materielní.

24. 6. 2004
 
 

Reklama